Estee Lauder ENLIGHTEN SKINTONE CORRECTING SERİSİ

By  |  0 Comments

enlighten total

“Sağlıkla ışıldayan, yenilenmiş ve daha eşit cilt tonu gorunumu için cildinizin yaşayacağı eşsiz donuşume hazır mısınız?”

 

Estee Lauder markası ‘cildinizdeki dönüşüm başlasın’ sloganıyla yepyeni bir seri yarattı. Enlighten Skintone Correcting serisi, kozmetik sektöründe sıklıkla çözüm aranan daha eşit bir cilt tonu ve sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmayı vaad ediyor. En fazla fayda için birbirini içerik ve zamanlama olarak tamamlayıcı üç urunden oluşan seride cilt dokusunu kusursuzlaştımayı hedef alan kapsamlı uç urun bulunuyor:

 

Enlighten Dark Spot Correcting Gece Serumu:enlighten serum

Kızarıklık ve guneş lekeleri gibi cilt yuzeyinde yer alan tum cilt tonu kusurlarının gorunumunu azaltmak amacıyla uretilmiş. İçeriği koyu lekelerin gorunumunun azaltılmasına yardımcı oluyor ve aşırı pigmentasyona karşı dayanıklılık sağlamayı vaad ediyor.

 

Enlighten Even Skintone Correcting Krem: enlighten cream

Uzun sureli nemlendirme sağlayan yoğun krem; elma, karpuz ve mercimek içeriklerinden oluşuyor. Antioksidan ve iritasyon karşıtı içeriğiyle cilt hassasiyetini gece boyunca yatıştırıyor ve gun boyunca cildi çevresel etmenlere karşı koruyor.

 

Enlighten Even Effect(EE) Skintone Corrector Cilt Tonu Eşitleyici SPF 30: engihten spf 30

Gunluk korumanın ilk adımı olan bu EE krem; cildi UV ışınlarına, hava kirliliğinin neden olduğu cilt hassasiyetine ve radikal hasarlara karşı korumayı vaad ediyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>